Construction Simulator 2015, Train Fever oraz TransOcean – trzy premiery od IMGN.PRO w listopadzie

Polski wydawca gier, IMGN.PRO, zapowiedział właśnie wydanie trzech nowych gier. Wszystkie z nich to symulatory i zostaną wydane po polsku w wersji pudełkowej. Ich premiera w IMGN.PRO zapowiedziana jest na listopad, ale pojawią się na przestrzeni najbliższych miesięcy także w formie cyfrowej w sklepach internetowych.

Construction Simulator 2015 to tytuł na pewno najbardziej znany z całej trójki tytuł. Construction Simulator 2014 wydany był na Androida i iOS-a, a teraz najnowsza część trafi w końcu na pecety. Jak łatwo się domyśleć, to symulator zarządzania firmą budowlana i kierowania maszynami. Co ważne, wśród pojazdów i urządzeń którymi przyjdzie sterować graczom są licencjonowane sprzęty od takich firm jak Liebherr, Still czy MAN. Dla fanów symulatorów – obowiązkowa pozycja!

Construction Simulator 2015

Train Fever to gra, która z kolei swoją cyfrową premierę ma już za sobą i można ją znaleźć w serwisie Steam. Dzięki niej gracz może stać się szefem firmy kolejowej z końca XIX wieku i zarządzać swoim taborem, stacjami i kolejową infrastrukturą. Gra wyróżnia się naprawdę dużym światem i sporymi możliwościami ingerencji w środowisko.

Ciekawe zapowiada się też TransOcean – The Shipping Company. To symulator firmy zajmującej się transportem wodnym. Na graczy czekać będzie między innymi 55 największych i najbardziej znanych portów (Władywostok, Rejkiawik, Nowy Jork). Udostępnione zostanie 20 klas statków transportowych, którymi trzeba będzie się posłużyć do dystrybuowania ładunku. Co ważne – podczas wpływania i wypływania z portów, gracze będą mogli sami sterować statkami!

TransOcean

Wszystkie z wymienionych gier pojawią się na systemie Windows.

Źródło: informacja prasowa

Zobacz także:

Euro Truck Simulator 2 – aktualizacja 1.13 wydana, osiągnięcia na Steam już działają!

Symulator warsztatu dla ciężarówek do pobrania z Google Play

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Dwa nowe, ciekawe symulatory na Androida i iOSa

Dziś wydane zostały dwie bardzo ciekawe gry, które ucieszą szczególnie fanów różnego rodzaju symulatorów. Pierwszą z nich jest Construction Simulator 2014 na Androida, a drugą Airport Simulator na iOSa.

Construction Simulator 2014 na Androida to symulator budowy,gdzie naszym zadaniem będzie sterowanie 14 różnymi maszynami budowlanymi. Wśród nich znajdziemy licencjonowane pojazdy firm Liebherr, MAN oraz Still. Grafika prezentuje się naprawdę bardzo ładnie, więc obsługa budowy, bez względu na jej wielkość i przeznaczenie, powinna być dla gracza czystą przyjemnością. Gra oferuje też dwa rodzaje sterowania – łatwy dla początkujących oraz trudniejszy, dla nieco bardziej zaawansowanych graczy.

Airport Simulator na iOSa to z kolei symulator obsługi lotniska. Wcielając się w rolę pracownika portu lotniczego przyjdzie nam obsługiwać 7 różnego rodzaju maszyn typowych dla takiego miejsca. Gra składa się z wielu misji o różnym poziomie trudności i jest wyposażona w całkiem niezłą grafikę. Jeśli jesteście odporni na stres i potraficie pracować (a raczej grać) pod presją czasu, warto sprawdzić Airport Simulator.

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły: