WhatsApp – dobre czasy się skończyły, teraz trzeba płacić?

WhatsApp AndroidWhatsApp najwyraźniej zmienia swoją politykę dotyczącą opłat za korzystanie z aplikacji na Android. Do tej pory zasady były dosyć proste. Pierwszy rok był za darmo, za kolejny trzeba było zapłacić 0,99$. Niestety, sami twórcy aplikacji nie są w tym postanowieniu zbyt konsekwentni. Okazało się, że niektórzy użytkownicy mogli bez przeszkód korzystać z WhatsApp za darmo przez kolejny rok. Inni natomiast zostali poproszeni o zapłacenie za korzystanie z aplikacji, co oczywiście nie spotkało się z wielkim entuzjazmem użytkowników. Nie chodzi nawet o drobna opłatę, jaką należy wykonać za pośrednictwem Google Wallet lub PayPal. Użytkownicy mają prawo być wkurzeni, skoro WhatsApp jest nie konsekwentny. Jak więc wygląda sytuacja naprawdę?

Continue reading “WhatsApp – dobre czasy się skończyły, teraz trzeba płacić?”