The Witcher Battle Arena – zobacz trailer i zapisz się do beta testów

Twórcy serii Wiedźmin ogłosili zapisy na zamknięta betę The Witcher Battle Arena. To gra MOBA (multiplayer online battle arena), która pozwalać będzie na walkę pomiędzy kilkoma graczami w czasie rzeczywistym. Gra zstanie wydana na Androida, iOS-a oraz Windows Phone’a. Co więcej, możemy też zobaczyć, jak rozgrywka będzie wyglądać w praktyce dzięki trailerowi.

Do zamkniętej bety można zapisać się pod tym linikiem. Gracze, którzy się zakwalifikują, zostaną o tym fakcie poinformowani droga mailową. Beta testy ograniczone są tylko dla urządzeń z Androidem.

Jeśli jeszcze się wahacie, to ten trailer powinien wam pomóc w podjęciu decyzji:

The Witcher Battle Arena ma być wydane w okolicach Bożego Narodzenia i będzie darmowa.

Źródło: informacja prasowa

Zobacz także:

The Witcher: Battle Arena, czyli Wiedźmin trafi w końcu na smartfony i tablety. Zobacz trailer!

Ponad pół godziny z najnowszego Wiedźmina – zobacz film

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

The Witcher: Battle Arena, czyli Wiedźmin trafi w końcu na smartfony i tablety. Zobacz trailer!

The Witcher 3: Wild Hunt to nie jedyna gra z Wiedźminem w roli głównej, która ukaże się już wkrótce. Jej twórcy, CD Projekt RED, zapowiedzieli wydanie The Witcher: Battle Arena na Androida, iOS-a oraz Windows Phone’a.

Będzie to typowa MOBA (multiplayer online battle arena), gdzie gracze będą mogli się łączyć w drużyny i walczyć pomiędzy sobą. Gra będzie wydana na święta Bożego Narodzenia i ma być darmowa. Znajdziemy w niej też opcję kupowania dodatkowych rzeczy. Według zapowiedzi CD Projekt RED płatne dodatki będą opcjonalne i ich kupowanie nie będzie wymagane, aby robić w grze postępy.

Oto krótka filmowa zapowiedź The Witcher 3: Wild Hunt:

The Witcher: Battle Arena będzie zawierał także tryb offline dla gracza pojedynczego. Pozwoli on na rozgrywkę przeciwko komputerowi i botom. Wśród bohaterów gry znajdziemy postacie znane już ze świata Wiedźmina: Zoltana Chivaya, Leto z Gulety, Eithne z Brokilonu, Saskię z Aedirn, Filippę Eilhart, Operatora, Iorwetha oraz Golema.

Wydanie gry z Wiedźminem w roli głównej to bardzo dobra wiadomość, bo do tej pory brakowało takiej produkcji na urządzenia mobilne. Cieszy też to, że będzie ona przeznaczona na wszystkie najważniejsze systemy operacyjne. O jakość wykonania osobiście się nie martwię – pecetowe wersje Wiedźmina są wystarczającą gwarancją dobrze wykonanej pracy.

Zobacz także:

Źródło: GameSpot

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze