Wiedźmin 3: Dziki Gon dostanie aż 16 darmowych dodatków!

CD Projekt Red zapowiedział wydanie 16 darmowych dodatków do najnowszej cześć przygód Geralta – Wiedźmin 3: Dziki Gon. Będą się one pojawiać co tydzień od premiery gry, a ta odbędzie się już w lutym 2015 roku.

Oczywiście, biorąc pod uwagę częstotliwość ich wydawania, nie ma co spodziewać się specjalnie dużych wydawnictw. Jednorazowo może to być dodatkowy skin dla bohatera, miecz lub nowa zbroja. Jeśli chodzi o większe DLC, które zawierać mogą nowy tryby gry czy dodatkowe lokacje, to na pewno będą one płatne. I na pewno nie tak częste.

Pierwszy dodatek trafi do graczy 25 lutego bez względu na to, jaką wersją gry kupili i z jakiej platformy korzystają. Dzień wcześniej gra trafi do sprzedaży na PC, Xbox One oraz Playstation 4.

Twórcy gry swoje decyzje tłumaczą … miłością do gier. To naprawdę miłe uczucie, gdy wiemy, że za tworzeniem ulubionej gry stoją podobni do nas zapaleńcy, a nie tylko pracownicy dużego studia. Czy twórcy Wiedźmina mogą zrobić jeszcze coś więcej, by gracze polubili ich bardziej? Nie sądzę, ale mam nadzieję, że w dalszym ciągu będą się starać!

Źródło: TheWitcher

Zobacz także:

Obejrzyj nowy trailer Assassin’s Creed: Unity

Krwawy melodramat w najnowszym trailerze Far Cry 4

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

The Witcher: Battle Arena, czyli Wiedźmin trafi w końcu na smartfony i tablety. Zobacz trailer!

The Witcher 3: Wild Hunt to nie jedyna gra z Wiedźminem w roli głównej, która ukaże się już wkrótce. Jej twórcy, CD Projekt RED, zapowiedzieli wydanie The Witcher: Battle Arena na Androida, iOS-a oraz Windows Phone’a.

Będzie to typowa MOBA (multiplayer online battle arena), gdzie gracze będą mogli się łączyć w drużyny i walczyć pomiędzy sobą. Gra będzie wydana na święta Bożego Narodzenia i ma być darmowa. Znajdziemy w niej też opcję kupowania dodatkowych rzeczy. Według zapowiedzi CD Projekt RED płatne dodatki będą opcjonalne i ich kupowanie nie będzie wymagane, aby robić w grze postępy.

Oto krótka filmowa zapowiedź The Witcher 3: Wild Hunt:

The Witcher: Battle Arena będzie zawierał także tryb offline dla gracza pojedynczego. Pozwoli on na rozgrywkę przeciwko komputerowi i botom. Wśród bohaterów gry znajdziemy postacie znane już ze świata Wiedźmina: Zoltana Chivaya, Leto z Gulety, Eithne z Brokilonu, Saskię z Aedirn, Filippę Eilhart, Operatora, Iorwetha oraz Golema.

Wydanie gry z Wiedźminem w roli głównej to bardzo dobra wiadomość, bo do tej pory brakowało takiej produkcji na urządzenia mobilne. Cieszy też to, że będzie ona przeznaczona na wszystkie najważniejsze systemy operacyjne. O jakość wykonania osobiście się nie martwię – pecetowe wersje Wiedźmina są wystarczającą gwarancją dobrze wykonanej pracy.

Zobacz także:

Źródło: GameSpot

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Microsoft na E3: Nowe gry na Xbox One i Xbox 360 pokazane!

E3 - SoftonicNiecałe 3 godziny temu zakończyła się konferencja Microsoft na E3, jedna z najważniejszych imprez w świecie gier wideo. Po dość chłodnym przyjęciu Xbox One oczekiwania wobec Microsoftu były duże. Jakie nowe tytuły na Xbox pokazał gigant? Czy warto sięgać do portfela? Przyjrzyjmy się nowościom od Microsoft. Continue reading “Microsoft na E3: Nowe gry na Xbox One i Xbox 360 pokazane!”

Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowe obrazki z gry

Wiedzmin 3 czesc

W internecie pojawiły się nowe screenshoty z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na obrazkach widać nowe, klimatyczne miejsca, walkę Geralta z gigantycznym przeciwnikiem oraz chwilę odpoczynku głównego bohatera w karczmie. Zobacz i oceń jak zapowiada się nowa część gry.

Continue reading “Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowe obrazki z gry”