CD Projekt Red zapowiedział wydanie 16 darmowych dodatków do najnowszej cześć przygód Geralta – Wiedźmin 3: Dziki Gon. Będą się one pojawiać co tydzień od premiery gry, a ta odbędzie się już w lutym 2015 roku.
Oczywiście, biorąc pod uwagę częstotliwość ich wydawania, nie ma co spodziewać się specjalnie dużych wydawnictw. Jednorazowo może to być dodatkowy skin dla bohatera, miecz lub nowa zbroja. Jeśli chodzi o większe DLC, które zawierać mogą nowy tryby gry czy dodatkowe lokacje, to na pewno będą one płatne. I na pewno nie tak częste.
Pierwszy dodatek trafi do graczy 25 lutego bez względu na to, jaką wersją gry kupili i z jakiej platformy korzystają. Dzień wcześniej gra trafi do sprzedaży na PC, Xbox One oraz Playstation 4.
Twórcy gry swoje decyzje tłumaczą … miłością do gier. To naprawdę miłe uczucie, gdy wiemy, że za tworzeniem ulubionej gry stoją podobni do nas zapaleńcy, a nie tylko pracownicy dużego studia. Czy twórcy Wiedźmina mogą zrobić jeszcze coś więcej, by gracze polubili ich bardziej? Nie sądzę, ale mam nadzieję, że w dalszym ciągu będą się starać!
Źródło: TheWitcher
Obejrzyj nowy trailer Assassin’s Creed: Unity
Krwawy melodramat w najnowszym trailerze Far Cry 4
Obserwuj @PawelKanski na Twitterze
Niecałe 3 godziny temu zakończyła się konferencja Microsoft na E3, jedna z najważniejszych imprez w świecie gier wideo. Po dość chłodnym przyjęciu Xbox One oczekiwania wobec Microsoftu były duże. Jakie nowe tytuły na Xbox pokazał gigant? Czy warto sięgać do portfela? Przyjrzyjmy się nowościom od Microsoft. 