Każdy ma jakieś upodobania. Jedni wolą psy, inni koty, rzecz gustu i osobistych preferencji. Podobnie sprawa ma się z przeglądarkami internetowymi. Istnieją zarówno zagorzali fani Internet Explorera, jak i fanatycy Opery. Ja używam Google Chrome i bardzo sobie tę przeglądarkę chwalę. W poniższym artykule postaram się wytłumaczyć dlaczego zdecydowałem się akurat na tę przeglądarkę. Continue reading “Dlaczego używam Google Chrome?”